KONYA ENDÜSTRİ ZİRVESİ İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI…

KONYA ENDÜSTRİ ZİRVESİ İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI…

KONMAK 2016 Konya 13.Uluslararası Makina Fuarı

 

KONYA ENDÜSTRİ ZİRVESİ İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI…

KONYA ENDÜSTRİ ZİRVESİ”  KONMAK 2016 Konya 13.Uluslararası Metal İşleme Makineleri, Kaynak, Kesme, Yan Sanayileri, Ekipmanları, Delme Teknolojileri, Malzemeler ve El Aletleri Fuarı ( Hidrolik ve Pnömatik Özel Bölümü, kuruluşumuz TÜYAP Konya Fuarcılık A.Ş. tarafından TİAD Takım Tezgahları Sanayici ve İşadamları Derneği işbirliği, Konya Ticaret Odası, Konya Sanayi Odası ve Makine Mühendisleri Odası Konya Şubesi ve KOSGEB’in sağladıkları değerli destekler ile 28 Nisan  - 1 Mayıs 2015 tarihleri arasında İSKON, KONELEX, KONYA DÖKÜM ve SAC İŞLEME 2016 Fuarları ile eş zamanlı olarak KONYA TİCARET ODASI - TÜYAP Konya Uluslararası Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.

 

 

 

Anadolu’nun üretim üssü ve ülkemizin KOBİ Başkenti Konya’da bu yıl 12.kez gerçekleştirilecek fuar, 4 gün boyunca sektörün görkemli buluşmamsına ev sahipliği yapacaktır.

 

Her yıl olduğu gibi 2016 yılında da yüzlerce markanın, binlerce, makine, malzeme, ekipman, donanım ve teknolojilerinin sergileneceği fuar,  sadece Konya ve bölgesine değil ülke ekonomisine de olumlu katkılar sağlayacaktır.

 

Tüyap Konya, sektörünün Anadolu’da ki en büyük fuarına tüm ilgilileri saygı ile davet eder…

 

Tüyap Konya Fuarcılık A.Ş.

KONYA ENDÜSTRİ ZİRVESİ İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI…

Telif Hakkı © 2013 makinadukkan.com. Makine İkinci El Makine 2. El Makine Sahibinden Makina Üretimden Sıfır Makine makinadukkan.com da yer alan kullanıcılar tarafından oluşturulan içerik ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler, içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriğin ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından makinadukkan.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.